תפריטסגירת תפריט
תפריטסגירת תפריט

נעים להקיר

ברוכים הבאים ל-WALL HOME, חנות האונליין לקירות בוטיק בעיצוב אישי.
כאן תוכלו לבחור ולהזמין מתוך הקטלוג שלנו, טפטים ומדבקות קיר מעוצבות מבית היוצר של האמנים, המעצבים והמותגים המובילים בארץ. חנות הקונספט מציגה בפניכם קטלוג עיצובים בלעדיים שלנו ושל יוצרים ישראלים המחולק לארבע קטגוריות וקולקציות שונות, היוצרות מבחר עשיר ומגוון כדי שכל אחד ואחת מכם, יוכלו למצוא את הקיר שלו, ולהפוך כל חלל פשוט וסתמי למקום מעוצב עם אמירה. אז מי אתם ומה ה-WALL שלכם?

אורלי רונן, מנכ"לית ובעלים

אשת קריאיטיב ויזמית בלב ובנשמה, מעצבת גרפית ויוצרת. אחרי כמעט שני עשורים בעולם הפרסום, פרשה כנפיים והקימה את WALL במטרה להכניס משמעות לעשייה. את הידע והניסיון מעולם הפרסום והמיתוג מביאה אורלי אל תהליך היצירה שמתחיל בבריף ומסתיים בקירות מעוצבים ולקוחות מחייכים.

נלה שושני, מעצבת

מנהלת סטודיו. מעצבת גרפית מוכשרת, בעברה היתה מאפרת בתעשיית האופנה והכלות. בזכות החוש האסתטי והאהבה הגדולה לכל מה שיפה, השתלבה בטבעיות בתחום העיצוב.

אורנה מזור, מעצבת

מעצבת‭ ‬רב‭ ‬תחומית‭ ‬עם‭ ‬עבר‭ ‬עשיר‭ ‬בתחומי‭ ‬הארט‭,‬ העיצוב‭ ‬והלייפסטייל‭.‬ ראש‭ ‬החוג‭ ‬לעיצוב‭ ‬והום‭-‬סטיילינג‭ ‬בשנקר‭,‬ ותחת‭ ‬הידיים‭ ‬האמונות‭ ‬שלה‭ ‬ושל‭ ‬שאר‭ ‬המרצים‭ ‬יצאו‭ ‬מיטב‭ ‬המעצבים‭ ‬והסטייליסטים‭ ‬בארץ‭.‬ לאורנה‭ ‬נסיון‭ ‬רב‭ ‬בכתיבה‭ ‬עבור‭ ‬מגזינים‭ ‬כמו‭ ‬שמנת‭ ‬ו-‭‬GOstyle ‬והיא‭ ‬בעלת‭ ‬טור‭ ‬במאקו‭ ‬בו‭ ‬היא‭ ‬כותבת‭ ‬על‭ ‬כל‭ ‬הטרנדים‭ ‬בעולם‭ ‬העיצוב‭ ‬והלבשת‭ ‬הבית‭.‬

WALLDESIGN


קולקציית מעצבים ואדריכלים

WALL BYORNA MAZOR
אורנה‭ ‬מזור‭ ‬היא‭ ‬מעצבת‭ ‬רב‭ ‬תחומית‭ ‬עם‭ ‬עבר‭ ‬עשיר‭ ‬בתחומי‭ ‬הארט‭,‬ העיצוב‭ ‬והלייפסטייל‭.‬ ראש‭ ‬החוג‭ ‬לעיצוב‭ ‬והום‭-‬סטיילינג‭ ‬בשנקר‭,‬ ותחת‭ ‬הידיים‭ ‬האמונות‭ ‬שלה‭ ‬ושל‭ ‬שאר‭ ‬המרצים‭ ‬יצאו‭ ‬מיטב‭ ‬המעצבים‭ ‬והסטייליסטים‭ ‬בארץ‭.‬ לאורנה‭ ‬נסיון‭ ‬רב‭ ‬בכתיבה‭ ‬עבור‭ ‬מגזינים‭ ‬כמו‭ ‬שמנת‭ ‬ו-‭‬GOstyle ‬והיא‭ ‬בעלת‭ ‬טור‭ ‬במאקו‭ ‬בו‭ ‬היא‭ ‬כותבת‭ ‬על‭ ‬כל‭ ‬הטרנדים‭ ‬בעולם‭ ‬העיצוב‭ ‬והלבשת‭ ‬הבית‭.‬
WALL BYALINE LANGLEIB
בוגרת בית הספר לעיצוב "פארסונס" שבניו-יורק ומעצבת מובילה בארץ בתחום עיצוב בתי מלון. אלין עצבה מלונות ברשת W היוקרתית וזכתה בפרסים בינלאומיים כשעיצבה את מלון בראון ביץ' האוס בתל-אביב. אלין הנחתה את פינת העיצוב בתוכנית ״מגזין החיים הטובים״ וכתבה במגזינים שונים לעיצוב.
 הצצה לשלוש קולקציות בעיצובה של אלין: BAMBOO - בהשראה הריהוט הסיני העתיק והקש הטבעי. / FIORI - בהשראת גוצ'י והצעיף של גרייס קלי / SAFARI - הצורות מעולם החי באינטרפטציה האישית של אלין.
WALL BYMIKA BAR
סטודיו‭ ‬מיקה‭ ‬בר‭ ‬לעיצוב‭ ‬טקסטיל‭ ‬נמצא‭ ‬בתל‭ ‬אביב‭ ‬ועוסק‭ ‬בפיתוח‭ ‬ויצירת‭ ‬בדים‭ ‬תלת‭ ‬מימדיים‭ ‬חדשניים‭ ‬ומוצרים‭ ‬מבוססי‭ ‬טקסטיל, אשר‭ ‬עשויים‭ ‬בטכניקות‭ ‬הדפסה‭ ‬ייחודיות‭ ‬ומיועדים‭ ‬לעולם‭ ‬הפנים‭ ‬והאופנה‭.‬ מיקה, בעיצוביה‭ ‬משחקת‭ ‬עם‭ ‬אלמנטים‭ ‬גאומטרים‭ ‬בסיסיים‭ ‬כמו‭ ‬קנה‭ ‬מידה‭ ‬וצבע, ויצירותיה‭ ‬הוצגו‭ ‬בתערוכות‭ ‬עיצוב‭ ‬בינלאומיות‭ ‬בפריז‭ ‬ובערים‭ ‬מרכזיות‭ ‬נוספות‭ ‬בעולם‭.‬

WALLBRANDS


קולקציית מותגים

WALL BYTOI ET MOI
Toi et moi (מצרפתית ''את ואני''), צוות של חברות ילדות, קרן וגילי. לאחר 20 שנות חברות, האהבה לסטייל, אופנה ואסתיקה הבשילו לכדי סטודיו אומן. השורשים שלנו הם במוצרי נייר אבל אנחנו כל הזמן גדלות, מתפתחות ומרחיבות את קו המוצרים ואת שיתופי הפעולה. פועלות מתוך אמונה כי עיצוב אינו מותרות ומנסות להפוך את האומנות שלנו לעיצוב בר השגה. כל העיצובים מאויירים ביד ו100% מקוריים. ומשלבים את הטרנדיים העולמיים עם הסטייל המקומי והאישי שלנו. כל איור הוא שילוב של שיק אומנות וצבע. מקוות שתיהנו מהיצירה לפחות כמו שאנחנו נהננו ליצור אותה. קרן וגילי  
WALL BYGINGER
ג‭'‬ינג‭'‬ר, מותג‭ ‬המתמחה‭ ‬בתחום‭ ‬הלייף‭ ‬סטייל‭ ‬והאופנה‭ ‬לבית‭ ‬עם‭ ‬שילוב‭ ‬ייחודי‭ ‬של‭ ‬צבעים‭ ‬וטקסטורות‭.‬ כתב‭ ‬היד‭ ‬של‭ ‬ג‭'‬ינג‭'‬ר‭ ‬הוא‭ ‬על‭ ‬זמני. מחבר‭ ‬פולקלור, מסורות‭ ‬טקסטיל‭ ‬עתיקות‭ ‬ועבודות‭ ‬יד‭ ‬מקצווי‭ ‬תבל‭ ‬עם‭ ‬ה‭"‬כאן‭ ‬ועכשיו‭״‬. צבעוניות‭ ‬עזה‭, ‬דגמים‭ ‬מסורתיים, רקמות‭ ,‬דפוסים‭ ‬ואריגות‭ ‬יד‭ ‬יוצרים‭ ‬ביחד‭ ‬את‭ ‬הסגנון‭ ‬ה‭"‬ג‭'‬ינג‭'‬רי‭" ‬המיוחד‭.‬ המותג‭ ‬משקף‭ ‬את‭ ‬החזון‭ ‬וכתב‭ ‬היד‭ ‬של‭ ‬המעצבת‭ ‬אורית‭ ‬קסטן‭ ‬ובהשראת‭ ‬מסעותיה‭ ‬ברחבי‭ ‬העולם‭ ‬בהם‭ ‬היא‭ ‬מלקטת‭ ‬עבודות‭ ‬יד‭ ‬מסורתיות‭ ‬ומזכרות‭ ‬של‭ ‬אורחות‭ ‬חיים. כל‭ ‬אלה‭ ‬מתורגמים‭,‬ נבנים‭ ‬ומתחברים‭ ‬לשפה‭ ‬הג‭'‬ינג‭'‬רית‭ ‬העכשווית‭.‬

WALLART


קולקציית צלמים וציירים

WALL BYUDI GOREN
צלם גיאוגרפי, מרצה, מורה ואמן עם אג׳נדה. צילומיו של אודי
מתארים את סיפורן של הפינות הנשכחות, של הרגעים הקטנים
ושל נופים עוצרי נשימה מהארץ ומהעולם. עבודותיו פורסמו
בתערוכות ומגזינים רבים בארץ ובעולם.
WALL BYITAY MAGEN
יש אנשים שיכולים לחיות חיים שלמים ולא לדעת מה בעצם הייעוד שלהם בחיים. למזלו של איתי, הוא גילה בגיל 40 שהוא צייר. אם אתם לא מאמינים, תעשו טיפונת גוגל עליו, הציורים המדהימים שלו, מדברים בעד עצמם.
WALL BYOSNAT PEER
צלמת, צורפת, פיזיותרפיסטית, חיה ונושמת טבע, פורצת את גבולותיו מבעד העדשה. בעזרת המצלמה עוברת מעולם של גוף וחומר, לעולמות של צבע, צליל, תחושה ורגש. הצילום בשבילה הוא כלי להקפאה של רגע, צריבה של זיכרון, תנועה, ויצירת מציאות חדשה שלא תמיד העין רואה.
WALL BYGEVA TALMOR
צלם ייחודי שמתמחה בתפיסת הרגעים ״הפשוטים״ של החיים. הוא תופס פריימים שמעבירים רגשות וסיפורים ובימים אלו מצלם לתחומי הפרסום והאופנה. גבע הגיע לצילום כמעט במקרה כאשר התמונות שלו התחילו למשוך תשומת לב מהעוקבים שלו באינסטגרם וגרמו לו להתאהב בתחום הצילום עד כדי שהפך אותו מהר מאוד למקצוע. www.gevatalmor.com
WALL BYGALI LEVY
מתמחה בפורטרטים ובצילומי רחוב ומגוונת את סגנון חייה בגיחות למקומות אקזוטיים ומרתקים בעולם במטרה לגלות, לחקור ולתעד אנשים ותרבויות. צילומיה מאפריקה מככבים במגזין מסע אחר וצילומים נוספים פורסמו בנשיונל ג'אוגרפיק ובמגזין היוקרתי ווג.
WALL BYDGANIT ARTMAN
דגנית מתמקדת בצילום אמנותי ובעיקר צילום מחול. היא מנהלת דיאלוג עם הנושא המצולם דרך העדשה, על מנת להביא ולהעביר לצופה את החוויה במיטבה. הצילומים שלה מהווים השראה ליצירתיות, לחופש, התחדשות ולזרימה עם משמעויות והשפעות עמוקות על הצופים בהם. צילומיה התפרסמו במגזינים ובתערוכות בארץ ובחו"ל.
WALL BYDOREN GINZBURG
כיוצרת, מעסיק אותי היחס בין מדיית הציור להדפס טקסטיל על גווניו, כאשר כל עבודותי צוירו ידנית בטכניקות שונות. קיים דגש על הפרשנות שלי לעולם הטבע והצבע והבעתם דרך ציור, קומפוזיציה, סגנון, דימויים ועוד. קיימת חשיבות רבה לתהליך העבודה, כאשר המטרה היא להכניס את הצופה לתוך עולם אחר, כשלכל צופה פרשנות משלו. הדברים לא אמורים להיות ברורים וישירים בנראות שלהם, הדגש הוא על התבוננות מעמיקה ואינטרפרטציה אישית של הצופה.
WALL BYDIKLA FAINARO
צלמת של טבע, אנשים והשילוב ביניהם. אני אוהבת לצלם טבע על כל גווניו ובכל סוגי התאורה הטבעית. זה קסום בעיני איך כל שינוי בעונה, במזג האוויר ובשעה גורם לטבע להשתנות ואני מאמינה שהטבע עוזר להוציא את המיטב שבנו והופך כל צילום לקסום יותר.
WALL BYYANIV LEVY
צלם הופעות במה ופורטרטים מזה כ - 4 שנים. נהנה מעצם חווית הצילום. מתמקד בעיקר בהופעות מוסיקה ומחול. מחפש בצילום את החוויה הטבעית. למד צילום ומדיה דיגיטלית במשך 3 שנים.
WALL BYMICHAL LUZZATTO
אוהבת לעצור את הזמן ולתעד את מסעותיה ברחבי העולם, צילומיה מאופיינים באלמנטים מהמזרח הרחוק, צבע, וטכניקות צילום ועיבוד שמקנות לרבים מצילומיה תחושה של ציור. צילומיה של מיכל הוצגו במספר מגזינים ואתרים נחשבים בארץ ובעולם, ובקרוב יוצגו בתערוכה בארץ.
WALL BYNAOMI FUKS
אמנית עכשווית בינלאומית ורב תחומית. ציירת, מעצבת ומאיירת שהשתתפה בתערוכות בארץ ובעולם, ומביאה איתה עולם עשיר של מרקמים אתניים, צבע, דמויות ושכבות שביחד יוצרים בהרמוניה סיפור, שיר, או פואמה. נעמי עובדת בטכניקת מיקס-מדיה בשילוב צבעי אקריליק וגיר ע"ג קנווס, ומשחקת עם אור, צל, ושקיפויות עדינות שחודרות, מתוך הבד, אל עיניו של הצופה.
WALL BYSALI BEN ARIE
סלי בן אריה, צלמת סטילס בת 28 מתל אביב, עוסקת בעיקר בצילום פורטרטים, מתמחה בצילומי שחקנים ,תדמית ואומנות. חובבת במיוחד צילום שחור לבן, קונטרסטי וייחודי. בין היתר אוהבת קעקועים, מוזיקה טובה וכתיבה.
WALL BYRAPHAEL MELNICK
יליד דרום אפריקה, בה גדל וחי בצעירותו.
על רקע חיי הטבע הפרועים והנופים המרהיבים של דרום אפריקה גילה רפי כבר מילדות את התשוקה לצילום. תמיד החזיק מצלמה ביד, עוד מגיל צעיר. בארץ המשיך ללמוד צילום טכני במכללת הדסה ולאחר שנות ניסיון רבות בטלוויזיה הישראלית חזר למקורות, לצילום סטילס. מתמחה בצילום משפחות, טבע ונוף.
WALL BYSHAY BAREL
שי בראל - בן 43, אבא לאדיר והילה.
​צלם סטילס מזוית קצת אחרת. מצלם נופים, עסקים, כנסים ואירועים, אך בעיקר אוהב לצלם אנשים, "זה משחרר אותם, זה מוציא מהם את הפחדים ונותן להם להרגיש מי הם באמת".
שי הוציא בשנים האחרונות גם שני ספרים, הראשון למבוגרים והשני ספר ילדים.
WALL BYSHIRI TZUR
שירי מציירת מאז שהיא זוכרת את עצמה, וציוריה מאופיינים בצבעוניות רבה. עובדת בטכניקות שונות, במיוחד שמן על קנבס. כמו כן התמחתה בקולאז'ים מגזרי ז'ורנלים, של דמויות מפורסמות. הציגה בתערוכות רבות, תערוכות יחיד וקבוצתיות.
intro

LET'S STAY IN TOUCH

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים על קולקציות חדשות ועל מבצעים שלא תרצו לפספס…

X